Hakkımızda

UTS Yazılım kurulduğu 2001 yılından bu yana Tekstil-İnşaat-Bilişim-Bina otomasyonları alanında %100 Öz sermaye ile faaliyet göstermektedir. zengin ve benzersiz işlevsellikte ki yüksek teknoloji çözümleri ile UTS Yazılım güvenilir, konusunda uzman ve lider firması konumuna gelmiştir.
Bir kurumun gelişmesindeki en önemli unsurun “sürekli değişim” olduğuna inanarak uluslararası gelişimin üst düzeyde olduğu BT sektöründeki müşteri, çalışan ve çözüm ortakları ile yüksek standartlarda ürün ve hizmetler üretmeyi başarmıştır. UTS Yazılım sunmuş olduğu ERP çözümleri birçok sektörün gelişmesinde de önemli katkılar sağlamıştır.

Türkiye genelinde Tüm işletmelere çözümler üreten Uts Yazılım personel devam takip / Üretim takip / Plaka tanıma sistemi / Akıllı Bina  otomasyonları gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Özellikle Tekstil sektöründe Üretime %100 katkı sağlayan online üretim takip sisteminde verimliliği artıran takip sistemleri üretmiş ve bu noktada Dünyada tek olmanın gururunu taşımaktayız.